Connect with us

Spektakël dhe Yje

Enca josh ndjekësit duke filmuar trupin nga afër në bikini

Published

on

Enca ka postuar videon provokuese.

Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot disa fotografi në profilin e saj në Instagra, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Enca në Instagram shpesh publikon foto provokuese dhe në këtë të fundit shihet me vetëm me bikini.

Enca shpesh herë josh fansat e saj përmes postimeve provokuese.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Kaq ishte e gjitha! “Profesori” i jep lamtumirën serialit “La Casa De Papel”

Published

on

By

Sezoni i pestë i “La Casa De Papel” po pritet me padurim nga fansat e serialit të famshëm. Mirëpo ndërkohë që të gjithë po presin të shikojnë ç’është përgatitur këtë herë, aktorët duket se po i japin lamtumirën serialit.

Álvaro Morte, i cili në serial luan rolin e Profesorit, përmes një videoje ka falënderuar çdokënd për mbështetjen që i kanë dhënë në këto 5 sezone.

Postimi i tij i ka prekur të gjithë fansat e serialit, por nga ana tjetër ka ngritur shumë pikëpyetje.

“Duke xhiruar për herë të fundit në setin e La Casa de Papel. Fjalët janë të pakta. Jam mirënjohës ndaj gjithkujt: fansave të parët sigurisht, dhe gjithë skuadrës së Vancouver dhe Netflix. Edhe ndaj teje, i dashur Profesor. Do më mungojë shumë koha e bukur që kam kaluar këtu. Faleminderit”, ka shkruar Alvaro në postim.

Money Heist 5 do të jetë një sezon me dhjetë episode dhe do të lançohet në tremujorin e fundit të vitit 2021, siç konfirmohet së fundmi nga Netflix.

BURIMI

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Zbulohen fotot, Bill kishte të dashur / Të pathënat e divorcit të çiftit miliarder, Bill dhe Melinda Gates

Published

on

By

Divorci i Bill dhe Melinda Gates pas 25 vitesh martesë zbuloi pakte e marrëveshie të thëna e të fshehura, të shkruara e të pashkruara. Një ditë më parë ‘Time’ zbuloi se Bill Gates vazhdonte të bënte pushime me ish-të dashurën e tij,  Ann Winbland. Madje çifti kishte firmosur një marrëveshje, në bazë të së cilës Melinda pranonte të pajtohej me faktin që Bill të kalonte një fundjavë në vit me ish-in e tij. Sot Daily Mail ka publikuar pamje nga shtëpia e pushimit ku Bill dhe Ann shkonin një fundjavë në vit, për të bërë xhiro buzë detit e për të kalëruar.

Shtëpia, e cila ndodhet në Karolinën e Veriut, ka 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe një kalim privat për në plazh. Ajo ka një arredim modest ku përveç mureve, parketeve dhe tavaneve prej druri, edhe mobiliet kanë një detaj të tillë. Prenotimi i saj për një javë kushton 3.505 dollarë dhe tani që Bill u nda nga Melinda e s’ka më marrëveshje, ndoshta ata të dy do të kalojnë më shumë fundjava atje./ Living

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Këngëtarja e famshme në Serbi: Jam shqiptare, nuk e mohoj (Video)

Published

on

By

Edita është një këngëtare e famshme në Serbi, por është me origjinë shqiptare. Në një lidhje në Abc e Pasdites, ajo tha se është shumë e gëzuar dhe se është nder për të, që për herë të parë, po jep një intervistë për Shqipërinë që është njëkohësisht edhe origjina. Ajo shtoi se nuk ka qenë asnjëherë në Shqipëri, por do të vijë me siguri /Pamje mePosht

Flori Mumajesi, Dafina Zeqiri, Loredana ishin disa nga artistët shqiptarë që Edita i njihte madje i dinte edhe këngët.

Continue Reading

Aktuale