Connect with us

Argëtim

E pyesin “A e dije për Andin e Melisën?”, kështu përgjigjet Tea

Published

on

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Melisa Lleshi dhe Andi Shehu, ditë më parë zyrtarizuan atë që tash e një kohë dihej – lidhjen e tyre të dashurisë, njofton Insajderi.

Puthja e tyre pasionante në klipin e Melisës, dhe pastaj dedikimet e dashurisë në rrjete sociale, i dhanë fund spekulimeve.

Por, së fundi ndjekësit e tyre janë bërë kureshtar të pyesin Tea Trifonit, nëse kjo e fundit ka qenë në dijeni për lidhjen e dyshes.

E kurioziteti s’kishte si të mungonte, pasi ishte Tea dhe jo Melisa, ajo e cila doli çift me Andin nga emisioni, ndonëse më pas të dy e pranuan që e kishin bërë për “show”.

Ish-protagonistja e emisionit në një bashkëbisedim me ndjëksit në Instagram, u pyet “ishe në dijeni për Andin dhe Melisën”.

Por, Tea vendosi që këtë përgjigje ta japë përmes një video të Melisës, e cila shprehet:

“Po e dinte dhe gjithmonë na ka mbështetur dhe nuk e kuptoj pse doni të na përçani sepse nuk ekziston një përçarje. Gjithmonë na ka mbështetur [Tea] dhe duhemi shumë”.

Ndërkohë, Tea të paktën zyrtarisht është beqare, pas ndarjes me djalin nga Kosova, Beart Rexhepin./Insajderi.com

Continue Reading

Argëtim

Shuma marramendëse që kërkoi çifti i “Për’puthen” për një intervistë

Published

on

By

Shuma marramendëse që kërkoi çifti i “Për’puthen” për një intervistë.

Konkurrentët e emisionit “Për’puthen” janë kthyer në personazhet më të ndjekur të këtyre muajve në media e rrjete sociale dhe gjithçka rreth tyre përbën interes të madh për publikun. Si personazhet më të përfolur të momentit dhe më të komentuarit në rrjete sociale, ata janë të kërkuar momentalisht për reklamime të bizneseve të ndryshme dhe po përfitojnë shuma të mëdha parash.

Së fundmi, ka qenë moderatorja e njohur, Aulona Musta ajo e cila ka zbuluar çmenduritë që po ndodhin me çiftet e krijuara së fundmi në “Për’puthen”, ku tregoi se ato i kanë kërkuar 5 mijë euro për të qenë pjesë e emisionit.

“Njërin nga çiftet i ftova në emision dhe më kërkuan 5 mijë euro për të qenë të pranishëm në intervistë”, u shpreh Aulona në emisionin “Pardon my french.

Moderatorja lajmëroi para pak ditësh se shumë shpejt do të rikthehet me një program në ekran. Programi që do ta kthejë në ekran Aulona Mustën pas një periudhe pauze, do të jetë një “Late night show” dhe siç e tha moderatorja do të përmbajë pak nga të gjitha.

Continue Reading

Argëtim

Tea publikon fotografi të reja, ku e lë “gojëhapur” edhe Beartin

Published

on

By

Tea publikon fotografi të reja, ku e lë “gojëhapur” edhe Beartin

Personazhi më i komentuar tash e sa kohë është ish konkurrentja Tea Trifoni. Ndarja me Beartin e bëri atë të reflektoj të vetja, shkruan infokosova.

Ajo vazhdimisht publikon fotografi të ndryshme në llogarinë e saj instagram.Herë me bikine e herë pa bikine, ajo merr vëmendjen gjithmonë.E në këto fotografi të cilat i postoj pak minuta më parë, Tea po duket për mrekulli./Infokosova

Continue Reading

Argëtim

Gjatë takimit, Antonela e lë vetëm dhe shkon të bëjë trajtim, si e komenton Saimiri (FOTO)

Published

on

By

Gjatë takimit, Antonela e lë vetëm dhe shkon të bëjë trajtim, si e komenton Saimiri

Antonela dhe Saimiri zhvilluan takimin e parë jashtë studios me njëri-tjetrin.

Gjatë bisedës, Saimiri u shpreh i bindur se do të arrijë ta bëjë për vete Antonelën. Madje, nuk munguan as çokollatat, që ai tha se i “jap çokollata të kuqe njerëzve të zemrës dhe ndjej se do të jesh në zemrën time”.

Megjithatë, në studio, ai foli i dyzuar, kur tha se “edhe ka, edhe s’ka kimi”.
Antonela vendosi të bëjë një trajtim estetik anti celulit, gjatë takimit dhe Saimiri e priti jashtë. Ky veprim i saj u komentua nga konkurrentët e tjerë si “veprim i ulët i Antonelës”. “Të la si zar, prite gjysmë ore, u tall me ty”, tha Sara.

Këtyre kritikave, Saimiri nuk ngurroi t’i përgjigjej: “E di unë çfarë bëj, është puna ime, takimi im”.

Continue Reading

Aktuale