Connect with us

Spektakël dhe Yje

Pas rënies në peshë, Tea tregon format trupore me foto nga plazhi

Published

on

Tea tregoi shumë në foton me bikini.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” ka pësuar ndryshim drastik në dukje që prej kohës kur ishte në emision, shkruan lajmi.net.

Tea ka rënë shumë në peshë, e këtë gjë e tregon me anë të fotografive që i ndan vazhdimisht në rrjete sociale.

Në foton e fundit, Tea u shfaq e veshur me bikini të zeza buzë detit, teksa po relaksohej në një ditë në pesh.

Ajo tregoi shumë me bikinit në pjesën e sipërme, të cilat ia zbulonin gjoksin, ndërsa mbante një kapele në kokë.

Edhe kësaj radhe, ajo vuri në dukje ndryshimin që së fundi e ka bërë me flokët.

Kujtojmë se Tea Trifoni javë më parë njoftoi se ka ndarë rrugët me Beart Rexhepin, me të cilin kishte romancë disamujore. /Lajmi.net/

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Kaq ishte e gjitha! “Profesori” i jep lamtumirën serialit “La Casa De Papel”

Published

on

By

Sezoni i pestë i “La Casa De Papel” po pritet me padurim nga fansat e serialit të famshëm. Mirëpo ndërkohë që të gjithë po presin të shikojnë ç’është përgatitur këtë herë, aktorët duket se po i japin lamtumirën serialit.

Álvaro Morte, i cili në serial luan rolin e Profesorit, përmes një videoje ka falënderuar çdokënd për mbështetjen që i kanë dhënë në këto 5 sezone.

Postimi i tij i ka prekur të gjithë fansat e serialit, por nga ana tjetër ka ngritur shumë pikëpyetje.

“Duke xhiruar për herë të fundit në setin e La Casa de Papel. Fjalët janë të pakta. Jam mirënjohës ndaj gjithkujt: fansave të parët sigurisht, dhe gjithë skuadrës së Vancouver dhe Netflix. Edhe ndaj teje, i dashur Profesor. Do më mungojë shumë koha e bukur që kam kaluar këtu. Faleminderit”, ka shkruar Alvaro në postim.

Money Heist 5 do të jetë një sezon me dhjetë episode dhe do të lançohet në tremujorin e fundit të vitit 2021, siç konfirmohet së fundmi nga Netflix.

BURIMI

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Zbulohen fotot, Bill kishte të dashur / Të pathënat e divorcit të çiftit miliarder, Bill dhe Melinda Gates

Published

on

By

Divorci i Bill dhe Melinda Gates pas 25 vitesh martesë zbuloi pakte e marrëveshie të thëna e të fshehura, të shkruara e të pashkruara. Një ditë më parë ‘Time’ zbuloi se Bill Gates vazhdonte të bënte pushime me ish-të dashurën e tij,  Ann Winbland. Madje çifti kishte firmosur një marrëveshje, në bazë të së cilës Melinda pranonte të pajtohej me faktin që Bill të kalonte një fundjavë në vit me ish-in e tij. Sot Daily Mail ka publikuar pamje nga shtëpia e pushimit ku Bill dhe Ann shkonin një fundjavë në vit, për të bërë xhiro buzë detit e për të kalëruar.

Shtëpia, e cila ndodhet në Karolinën e Veriut, ka 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe një kalim privat për në plazh. Ajo ka një arredim modest ku përveç mureve, parketeve dhe tavaneve prej druri, edhe mobiliet kanë një detaj të tillë. Prenotimi i saj për një javë kushton 3.505 dollarë dhe tani që Bill u nda nga Melinda e s’ka më marrëveshje, ndoshta ata të dy do të kalojnë më shumë fundjava atje./ Living

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Këngëtarja e famshme në Serbi: Jam shqiptare, nuk e mohoj (Video)

Published

on

By

Edita është një këngëtare e famshme në Serbi, por është me origjinë shqiptare. Në një lidhje në Abc e Pasdites, ajo tha se është shumë e gëzuar dhe se është nder për të, që për herë të parë, po jep një intervistë për Shqipërinë që është njëkohësisht edhe origjina. Ajo shtoi se nuk ka qenë asnjëherë në Shqipëri, por do të vijë me siguri /Pamje mePosht

Flori Mumajesi, Dafina Zeqiri, Loredana ishin disa nga artistët shqiptarë që Edita i njihte madje i dinte edhe këngët.

Continue Reading

Aktuale