Connect with us

Spektakël dhe Yje

“Love On The Brain” e Rihannas interpretohet në mënyrë të mrekullueshme nga Ana Kabashi

Published

on

Ajo shquhet për vokalin e veçantë dhe këtë tashmë e ka dëshmuar prej vitesh.

Bëhet fjalë për artisten nga Peja, Ana Kabashi, e cila tani ka zënë një vend mjaft të mirë në estradën shqiptare.

Këngëtarja, e cila në Instagram numëron mijëra fansa, ka bërë së fundmi një interpretim të një prej këngëve më të pëlqyera të kohës.

“Love On The Brain” vjen e kënduar në mënyrë të mrekullueshme nga Kabashi, në një version më ndryshe.

“Një ‘cover’ në këtë natë të vonë, kushdo që është zgjuar. Cilën këngë tjetër duhet ta bëj ‘cover’”, ka shkruar ajo.

Kënga origjinale e Rihannas është publikuar në qershor të vitit 2016 dhe për kaq vite ka mbledhur mbi 300 milionë klikime.

Ana ndryshe po vazhdon punën për projekte të reja dhe së shpejti pritet të kthehet me një prurje tjetër muzikore. /Telegrafi/

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Kanita mezi njihet në imazhet e reja, shfaqet me një pamje engjëllore

Published

on

By

Që në fillimet e karrierës së saj, Kanita ka rezultuar të jetë e pëlqyer.Në ditët e sotme ajo gëzon një sukses të madh me projektet muzikore, të cilat janë mjaft të shpeshta nga ana e saj. Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka zgjedhur që të ndajë disa imazhe me të cilat la gojëhapur mbi 87 mijë ndjekësit.

Po ashtu vlen të përmendet se artistja mezi është njohur, pasi pësoi një ndryshim drastik në dukje.Ajo është parë më një pamje engjëllore me fustan të bardhë, ndërsa është kompletuar edhe më shumë përmes makijazhit të rëndë.

Postimi mori me qindra komente nga fansat e saj, të cilët përshkruanin se sa tërheqëse dukej.“Lonely” në anën tjetër vazhdon të jetë kënga e saj e fundit, që u prit mirë nga dëgjuesit e muzikës së saj.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Si rrallë herë, Xhensila Myrtezaj provokon keq me pozat në bikini

Published

on

By

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.Ajo ka filluar pushimet e saj bashkë me Besin dhe Ajkën, këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes postimeve në Instagram, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ajo postoi disa imazhe ku shihet e veshur në bikini dhe ka provokuar ndjekësit me pozat.

Këto fotografi u pëlqyen dhe u komentuan mjaft shumë nga fansat e këngëtares.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

E mbajti fshehur për 9 muaj, Tuna Sejdiu bëhet nënë për herë të dytë

Published

on

Tuna Sejdiu është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo e ka publikuar lajmin e bukur në rrjetin social Instagram, ndërkohë që askush nuk e dinte që këngëtarja ishte shtatzënë.

Këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë me emrin Zen ndërsa nuk dihet nëse babai i djalit të saj është Patris Berisha, me te cilin Tuna ka një djalë me emrin Tian.

 

Continue Reading

Aktuale