Connect with us

Argëtim

Lolita dhe Ziadin Sela – Lule dhe fjalë të ëmbla mes tyre

Published

on

Faqja më e popullarizuar satirike në gjuhën shqipe, Lolita ka disa ditë që po bën thirrje drejt kreut të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, fillimisht duke kërkuar “të përputhen” e pastaj për një takim mes tyre. Së fundmi, Lolita ka etiketuar Ziadin Selën në një postim të sajin, duke iu referuar me fjalët “vetëm ty të kam”. E i gjithë ky mund, Lolitës nuk i ka shkuar sot sepse ka qënë vetë Ziadin Sela që ia ka kthyer mesazhin duke i komentuar poshtë statusit dhe duke i dërguar një lule, përcjell in7.

“Zgjedh Albinin, ma merr Luli. Zgjedh Memishin, ma merr Enisi. Zgjedh Rronin, ma merr Arbana Xharra. Zgjedh Andin me Çimin, m’i merr Ambrozia. Ziadin Sela vetëm ty të kam në këtë jetë”, ka shkruar Lolita.

“Të falemnderoj pra që nuk do e perjetoj më të fг¡kshmen e jetës, vetminë. Sdo e përjetoni as ju Lolita, është reciproke. I lumi un që te kam”, ia ka kthyer Ziadin Sela.

Bisedat mes Lolitës dhe Ziadin Selës mund t’i shikoni në fotografitë më poshtë.

Continue Reading
Advertisement

Argëtim

“A të vjen keq që s’jam e jotja?”, Arsimi i përgjigjet Anës dhe e thumbon publikisht

Published

on

By

Pas ndarjes Ana Lleshi i bëri Arsimit një pyetje therëse në rrjete sociale.

Ajo publikoi një foto krahas së cilës shkroi “Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja?”.

Doni ta dini përgjigjen e Arsimit?

Ish-konkurrenti i “Përputhen” ka publikuar një foto të tij në Instagram dhe i ka bërë thirrje Anës t’i ndalojë lotët.

“Lëre ti se ça më pyet mua bota, ndaloi ato lotët e tua të kota”, ka shkruar ai, duke shtuar se i mungon Tirana, se është beqar dhe gati për të njohur vajzën e duhur.

Continue Reading

Argëtim

Publikohen fotografitë nga kurorëzimi i Andit me Melisën

Published

on

By

Andi dhe Melisa u martuan, publikohen edhe fotografitë.

Ish-protagonsitët e programit “Për’puthen”, Andi dhe Melisa, prej kohësh janë përfolur për një romancë të mundshme me njëri-tjetrin.

Kjo romancë me sa duket ka marrë edhe kahje tjetër, pasi sipas ndjekësve dyshja i kanë dhënë fund beqarisë.

 

Dyshimet për një martesë të mundshme janë bërë për shkak të një fotografie të publikuar ku shihen.

Melisa bashkë me Andin veshur me rroba zyrtare.Por ende nuk ka pasur asnjë reagim nga dyshja për lajme të tilla.

 
Continue Reading

Argëtim

Mosmarrëveshje në Përputhen / Aristela i zbulon një sekret Princit

Published

on

By

Tregon se çfarë i ka ofruar ai Sindit në prapaskenë

Në episodin e sotëm Aristela i ka zbuluar një të fshehur Princit.

Sot kanë ndodhur disa mosmarrëveshje të ndryshme mes konkurrentëve të “Përputhen”, shkruan lajmi.net.

Ndërsa Aristela ka vendosur të tregojë një të fshehtë të Princit, i cili sipas saj e kishte bërë një gjest të pahijshëm kundrejt saj dhe Sindit.

Ajo zbuloi se Princi i ka ofruar Sindit ta shoqërojë deri në shtëpi, menjëherë pasi i kishte bërë asaj një skenë xhelozie.

“Shpirt hajde me mua në makinë”, i kishte thënë Princi Sindit.

Ndërsa Princi u shpreh se ai fjalën ‘shpirt’ nuk e kishte me ndonjë paramendim dhe se ajo është vetëm një mënyrë e të folurit të tij.

Continue Reading

Aktuale