Connect with us

Spektakël dhe Yje

Zaimina Vasjari del pa të brendshme

Published

on

Zaimina Vasjari arrin të shfaqet në top-formë pothuajse çdoherë.

Edhe së fundi, ka arritur ta bëjë këtë gjë me veshjen që ka zgjedhur.E veshur me fustan me ngjyrë të kuqe, Zaimina ka marrë vëmendjen me linjat e saj trupore.

Ajo ka veshur fustanin me një prerje interesante, teksa i zbulon këmbët dhe vë në mëdyshje se a ka veshur të brendshme këngëtarja.

Megjithatë, ajo po duket shumë bukur me kombinimin që i ka bërë dukjes nga rregullimi i flokëve, makijazhi dhe këpucët elegante që ka zgjedhur.

Continue Reading
Advertisement

Lajme

Lolita dëshiron të “përputhet” me Ziadin Selën

Published

on

Faqja e njohur satirike shqiptare, Lolita në facebook, njihet për humorin dhe ngacmimet që ua bën personazheve publike në mbarë trojet shqiptare. Së fundmi, Lolita ka bërë pjesë të batutave të saj edhe kryetarin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela. Ashtu si edhe shumë herë të tjera, ngjashmëria e kreut të opozitës në Maqedoni me njërin nga aktorët e njohur të Hollivudit, nuk është lënë pa u komentuar në rrjet. Eric Roberts është aktori i njohur hollivudian, pjesë e shumë filmave të njohur dhe fitues i disa çmimeve të rëndësishme. Është vëlla i yllit të kinematografisë botërore, Julia Roberts dhe baba i Ema Roberts, një aktore me shumë perspektivë, përcjell in7.

“Sot dua të përputhem me Ziadin Sela -n, se më ngjan me këtë aktorin”, ka shkruar Lolita mbi fotografinë e Ziadin Selës dhe Eric Roberts.

E nuk kanë qënë të pakta komentet pozitive nê këtë status të Lolita-s edhe nga përkrahësit e Selës. Ndërkaq, ngjashmërinë me aktorin e ka komentuar edhe vetë Sela në disa raste, duke shtuar se ka parë mjaft filma të tij e madje duke e cilësuar Roberts-in si një nga aktorët e veçantë të Hollivudit./in7.tv/

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Nxehet Morena Taraku, tregon shumë në kostumin transparent

Published

on

By

Morena Taraku ia vë ‘flakën’ rrjetit me foton e ‘nxehtë’.

Prishtinasja nuk e lë asnjë indiferent me paraqitjen e fundit tejet provokuese në rrjete sociale, shkruan lajmi.

Këngëtarja ka pozuar e veshur me një ‘bodysuit’ të zi, i cili ishte transparent dhe i zbulonte shumë asaj.

Ajo mbuloi gjoksin duke vendosur një shirit të zi mbi të, kurse tregoi tatuazhet e shumta në trup rreth zonës in’time.

“Shpresoj të gjesh arsye të duash veten sot”, është mbishkrimi që artistja ia ka lënë fotografisë në Instagram.

Sa i përket projekteve muzikore, “Money” mban titullin kënga e fundit e Morenës, e cila erdhi në duet me Feron dhe mori afro 1 milion klikime në kanalin YouTube.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Paralajmëron Labi: Nga java tjetër nuk ndalen mbrëmjet muzikore, kush infektohet le të izolohet

Published

on

By

Përmes një videoje të publikuar, Labi shkroi edhe disa fjalë duke iu drejtuar të gjithëve se nuk do ndalen mbrëmjet muzikore ashtu edhe si fushatat e politikanëve, shkruan lajmi.net.

Në profilin e tij në Instagram, këngëtari përveç tjerash tha se që nga java tjetër në lokalet në Ferizaj dhe në gjithë Kosovën do ketë atmosferë festive.

Tutje, Labi shton se kush do të infektohet me virus të qëndroi në shtëpi i izoluar, pa punë nuk shkon duhet me sakrifiku sipas këngëtarit sepse duhet dërguar fëmijët në shkolla duhet për t’i ndihmuar edhe shumë familje që kanë mbetur pa punë.

“Nga java tjetër nëpër lokalet e Ferizajt dhe në krejt lokalet e Kosovës. Tani fushata ka mbaruar rastet janë rritur si pasojë e fushatës! Ani nuk ka dert, tani edhe ne duam të helmohemi, nuk ka dert që fushatat i shtuan rastet”, shkruan ndër të tjera Labi.

Continue Reading

Aktuale