Connect with us

Spektakël dhe Yje

Ylli i Manchester City thyen karantinën me modelen e famshme

Published

on

Futbollisti i Mançester Sitit, Benjamin Mendi, njihet për jetën e shfrenuar jashtë, teksa shpeshherë ka përfunduar në qendër të kritikave për sjelljet e tij jashtë fushe.

Pasi kishte thyer masat anti-COVID gjatë festës së ndërrimit të viteve, 26-vjeçari francez është future sërish në telashe.

Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në qershorin e kaluar, kur Mendi kishte njohur në internet modelen Klaudia Marino.

Kjo e fundit bën të ditur se futbollisti i pagoi fluturimin nga Athina për në Britani, për t’u argëtuar së bashku në vilën me vlerë 7 milionë euro.

“Gjatë bisedës që patëm në rrjetet sociale, i thashë që duhet të qëndroj për 14 ditë në vetizolim nëse udhëtoja tek ai, por Mendi më bëri të ditur se nuk duhet të shqetësohesha, pasi askush nuk do të më kontrollonte”, rrëfen modelja, e cila më tej tregon detaje të tjera nga marrëdhënia me futbollistin:

“U argëtuam. Ai ishte i papërmbajtshëm në shtrat”, ka deklaruar modelja terheqese.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Mbesa e Shyhretes tregon trupin perfekt në komplete të kuqe

Published

on

By

Elira Martinaj është vajza simpatike e Njomzës e mbesa e Shyhrtes.

Jo rrallë herë është shkruar për të falë reputacionit të gjyshes e pak edhe të nënës.

Ajo merrë vëmendje për shkak të bukurisë që posedon e linjave trupore fantastike.

E sot tek sa vëllait të saj i organizuan festën e ditëlindjes ajo ra në sy veshur me kompletet e kuqë që ia theksonin bukur trupin bombastik.

Ja shikojeni mbesën e zjarrtë të Shyhretes./Kosovarja/

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Era Istrefi fut në gojë gjëra që nuk duhet

Published

on

By

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Era Istrefi, që u bë e famshme anë e kënd botës me hitin e saj “Bon Bon”, po rri larg industrisë së muzikës.

Kishte një start të mrekullueshëm bë muzikë, me këngë hite dhe shumë të dëgjuara, por papritmas këngëtarja stopoj çdo aktivitet.

Era, po jeton kryesisht në Kosovë, por nuk po lëviz me ndonjë gjë të re, ndërkohë që publiku po e pret.

Në foton e fundit, Era ka futur diçka të zezë në gojë.

Ç’ka është kjo?/kosovarja

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Kika poston momente sensitive me ‘El Doradon’ e “It’s my love”

Published

on

By

Kreshnik Husaj i njohur si Kika vazhdon të shfaqet i gërditshëm për publikun kosovar.

Në inatet ndaj Berat Xhelilit, ai ka publikuar një foto me të në shtrat.

Xhelili, me nofkën El Dorado, është bërë i njohur në emisioni It’s My Love.

Kika, në shenj hak.marrje ndaj tij, publikoi fotografinë në instagram madje duke kër.cënuar se do ta nxjerr edhe videon ku ai shihet duke mast.urbuar.

Continue Reading

Aktuale