Connect with us

Spektakël dhe Yje

Agnesa Vuthaj i “vë flakën” rrjetit, shfaqet “topless” në setin e ri fotografik

Published

on

Modelja e njohur, Agnesa Vuthaj ka ngritur temperaturat me pozat e fundit të postuara në rrjetin social “Instagram”.

Bukuroshja brune ka shpërndarë setin e ri fotografik, me të cilin ka lënë “gojëhapur” mijëra ndjekës. Por ajo që do të ishte “qershia mbi tortë” janë fotot e fundit të publikuara, ku shfaqet “topless”.

“Përqafoni veten tuaj”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Vuthaj mban vazhdimisht të përditësuar fansat përmes imazheve dhe vazhdon ende të ruaj sharmin dhe elegancën që e karakterizon.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Mbesa e Shyhretes tregon trupin perfekt në komplete të kuqe

Published

on

By

Elira Martinaj është vajza simpatike e Njomzës e mbesa e Shyhrtes.

Jo rrallë herë është shkruar për të falë reputacionit të gjyshes e pak edhe të nënës.

Ajo merrë vëmendje për shkak të bukurisë që posedon e linjave trupore fantastike.

E sot tek sa vëllait të saj i organizuan festën e ditëlindjes ajo ra në sy veshur me kompletet e kuqë që ia theksonin bukur trupin bombastik.

Ja shikojeni mbesën e zjarrtë të Shyhretes./Kosovarja/

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Era Istrefi fut në gojë gjëra që nuk duhet

Published

on

By

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Era Istrefi, që u bë e famshme anë e kënd botës me hitin e saj “Bon Bon”, po rri larg industrisë së muzikës.

Kishte një start të mrekullueshëm bë muzikë, me këngë hite dhe shumë të dëgjuara, por papritmas këngëtarja stopoj çdo aktivitet.

Era, po jeton kryesisht në Kosovë, por nuk po lëviz me ndonjë gjë të re, ndërkohë që publiku po e pret.

Në foton e fundit, Era ka futur diçka të zezë në gojë.

Ç’ka është kjo?/kosovarja

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Kika poston momente sensitive me ‘El Doradon’ e “It’s my love”

Published

on

By

Kreshnik Husaj i njohur si Kika vazhdon të shfaqet i gërditshëm për publikun kosovar.

Në inatet ndaj Berat Xhelilit, ai ka publikuar një foto me të në shtrat.

Xhelili, me nofkën El Dorado, është bërë i njohur në emisioni It’s My Love.

Kika, në shenj hak.marrje ndaj tij, publikoi fotografinë në instagram madje duke kër.cënuar se do ta nxjerr edhe videon ku ai shihet duke mast.urbuar.

Continue Reading

Aktuale