in7 - 2019

Spektakël dhe Yje

Për çfarë shifre këndon në dasma Merita Latifi?

Publikuar

on

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, të premten iu k përgjigjur Merita Latifi.

Artistja e njohur pas coveri ‘Qa me bo’, tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave.

Për çfarë shifre këndon në dasma dhe me kë do të bëjë duet?

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Vazhdo leximin

Spektakël dhe Yje

Tom Cruise rrezikon jetën gjatë xhirimeve të filmit më të ri (FOTO)

Publikuar

on

nga

Tom Cruise është zhvendosur në Romë për të xhiruar skenat e reja të filmit “Mission Impossible”. Mirëpo gjatë ditës së sotme ai ka shpëtuar për një fije, pasi ka rrezikuar jetën e tij duke aktruar.

Tom u shfaq duke ecur në një rrugë me një makinë Fiat 500 dhe me të ka xhiruar një skenë të rrezikshme, me të cilat zakonisht i pëlqen të sfidojë veten. Në momentin që ishte duke udhëtuar, makina goditi një kalldrëm, u ngrit në ajër dhe për pak u rrokullis. Menjëherë pas ngjarjes ai doli nga makina i qetë, ndërkohë gjithë stafi i filmit ju afruan të shqetësuar.

Tom Cruise rrezikon jetën gjatë xhirimeve të filmit më

Cruise shoqërohej edhe nga kolegia e tij Hayley Atwell gjatë xhirimeve të skenës me makinë. Xhirimet e filmit “Mission Impossible” po shkojnë gati drejt fundit, pasi për një kohë u anuluan për shkak të pandemisë së Covid-19.

Në muajin tetor stafi i filmit kaloi një krizë të vërtetë, sepse 12 persona rezultuan pozitiv nga Covid-19. Ndërkohë gjatë këtyre xhirimeve të fundit, Tom është parë duke u kujdesur për veten, ndërkohë që mbante një maskë të zezë në fytyrë.

Vazhdo leximin

Spektakël dhe Yje

Nusret rezervon përjetësisht tavolinën e preferuar të Maradonës në Dubai (Video)

Publikuar

on

nga

Ikona e futbollit, Diego Maradona u nda nga jeta dy ditë më parë, duke pikëlluar mbarë botën.

Ai ndërroi jetë në shtëpinë e tij në Tigre, afër Buenos Airesit, pas një sulmi në zemër në moshën 60-vjeçare.

Duke lënë prapa një karrierë legjendare dhe tejet të suksesshme në futboll, Maradona u kujtua nga figura të shumta publike.

Një ndër ta është edhe kuzhinieri turk me famë botërore, Nusret Gokce, i cili ka pasur rastin të gatuajë disa herë për argjentinasin.

Në nderim të tij, Nusret, ka rezervuar si të veçantë një nga tavolinat e tij në restorantin e tij në Dubai, për të kujtuar përjetësisht futbollistin legjendar.

Ai ka publikuar një video të tavolinës së preferuar të Maradonës, mbi të cilën tashmë ka vendosur portretin e tij përkujtimor dhe një pllakatë ku shkruhet “e rezervuar”.

“Kjo ishte tavolina jote e preferuar Maradona. Tavolina është rezervuar gjithmonë për ty. U prehsh në paqe legjendë”, ka shkruar Nusret Gokce në Instagram.

Vazhdo leximin

Spektakël dhe Yje

Prezantuesja e njohur shqiptare me set të ‘nxehtë’ (VIDEO)

Publikuar

on

nga

Ajo është një nga prezantueset më thumbuese shqiptare.
Fjala është për Aulona Musta, e cila së fundmi do të vijë me një set shumë të nxehtë, vetëm me të brendshme, shkruan Syri Kosova.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet ajo, përmes një video të hedhur në Instagram.
E shtrirë në një kolltuk, Aulona nuk i la fort vend imagjinatës.

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ne forme me Aulonen (@aulonamusta)

Vazhdo leximin

Aktuale