in7 - 2019

Spektakël dhe Yje

Reja e Gilit ia kthen të pasmet kamerës

Publikuar

on

Edhe këngëtarja e njohur kosovare Gili është bërë me re.

Herolina është e dashura e djalit të Gilit, të cilës nuk iu desht edhe shumë kohë e të bëhet e famshme.

E që nga zyrtarizimi i lidhjes me djalin e këngëtarit ajo non-stop është nën përcjelljen mediatike.

Bukuroshja shpesh lë nam me imazhe atraktive që poston në rrjetet sociale.

Ngjashëm ka vepruar edhe në këtë rast tek sa ia kthen kamerës të pasmet./kosovarja

Vazhdo leximin

Spektakël dhe Yje

Prezantuesja e njohur shqiptare me set të ‘nxehtë’ (VIDEO)

Publikuar

on

nga

Ajo është një nga prezantueset më thumbuese shqiptare.
Fjala është për Aulona Musta, e cila së fundmi do të vijë me një set shumë të nxehtë, vetëm me të brendshme, shkruan Syri Kosova.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet ajo, përmes një video të hedhur në Instagram.
E shtrirë në një kolltuk, Aulona nuk i la fort vend imagjinatës.

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ne forme me Aulonen (@aulonamusta)

Vazhdo leximin

Spektakël dhe Yje

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin” – Meghan Markle rrëfen ngjarjen e rëndë

Publikuar

on

nga

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka pasur një abort spontan në muajin korrik.

Gruaja e Princit Harry shkroi në detaje për këtë përvojë, duke thënë se ndodhi një mëngjes korriku, kur ajo po kujdesej për djalin e saj Archie.

“Unë e dija, ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, po humbja të dytin”, shkroi Meghan.

Meghan dhe Harry, Duka i Sussex, patën fëmijën e tyre të parë, Archie, në 2019.

Vazhdo leximin

Spektakël dhe Yje

Nga shtrati i spitalit në një modele, transformimi i pabesueshëm i 24-vjeçares (FOTO)

Publikuar

on

nga

Një vajzë e re, e cila ishte mbyllur në një klinikë psikiatrike për muaj me radhë për shkak të një sëmundje në tru, është bërë një modele e suksesshme.

Jeta e Lucy Dawson, 24 vjeçe, nga Lincoln, Lincs ndryshoi totalisht. Nga një studente normale që festonte çdo javë me miqtë, përfundoi e mbyllur në një spital duke luftuar më sëmundjen e rëndë.

Në 21-vjetorin e saj i ndodhi edhe problemi në tru, ndërsa mjekët u përpoqën me dëshpërim për të trajtuar gjendjen e vajzës. Ajo nisi të merrte mjekime mjaft të forta dhe mjekët kishin pak shpresë se e reja mund të shpëtonte.

Por, 24-vjeçarja luftoi fort dhe jo vetëm që ja doli të mposhte sëmundjen, por sot është bërë një modele mjaft e suksesshme.

Vazhdo leximin

Aktuale