Connect with us

Spektakël dhe Yje

Luana Vjollca me ndryshim drastik, transformohet në një zeshkane atraktive (FOTO)

Published

on

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, ka bërë një ndryshim të ri në dukjen e saj.

Duke qenë se tërë kohën jemi mësuar ta shohim si një bionde tërheqëse, ajo së fundmi ka vendosur të bëjë një transformim, duke u shndërruar në një zeshkane.

E njëjta ka realizuar fotosesionin e ri, me anë të të cilit prezanton pamjen e re njëherësh vë në pah edhe figurën trupore.

E veshur me fustanin e shkurtër të lëkurës dhe flokët e zeza, Luana mori vëmendjen e të gjithë ndjekësve.

“Pa panik”, ka shkruar në postimin e parë artistja shqiptare, ndërsa në imazhet e tjerë ka vendosur vetëm një emoji me zemër të zezë.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë komplimentet që ka pranuar nga miqtë, kolegët e po ashtu edhe fansat e saj që ngelën të befasuar nga ky transformim i 28-vjeçares.

Luana aktualisht është fokusuar në emisionin e ri “Take me Out” që pritet të fillojë së shpejti në Top Channel. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Pa panik

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

🖤

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Cika mamit

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

U pyet nëse do të martohej me dikë me rrogë 220 euro, habitë me përgjigjen modelja

Published

on

Besa Citaku është vajza nga Drenica e cila e përfaqësoj Kosovën në Egjipt, vitin 2021, në mesin e 77 shteteve të botës.

Ajo u pyet se nëse do të martohej me dikë që ka pagën prej 220 eurosh.

Por, ajo habiti me përgjigjen e saj të sinqertë.

Në LIBERO, ajo tha se do të ishte e mjaftueshme për të dhe se e rëndësishme për të është lumturia se sa paraja.

“Nuk është që çon peshë rroga shumë, është me rëndësi ti shpirtërisht me u ndje mirë me personin, nëse ti ndihesh e lumtur me të dhe të bën të lumtur, se besoj që kish çu peshë rroga e tij”, tha ajo./ATVLIVE/

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Pas largimit të Fifit, banorët falen brenda shtëpisë së Big Brother VIP

Published

on

Banorët falen brenda shtëpisë së Big Brother VIP, pas largimit të Fifit.

Largimi i Fifit ka mërzitur jashtë mase banorët në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ata janë shqetësuar shumë, sa që për orë të tëra nuk kanë pushuar duke qarë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

E me largimin e këngëtares nga Kosova, banorët kanë zgjedhur të falen brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Menjëherë pasi doli nga shtëpia, Fifi takoi shoqërinë e saj më të mirë, ndër ta edhe ish banorët e Big Brother, Arditin dhe Palomën.

Padyshim aty nuk mungoi as njëri nga anëtarët e grupit “Three Dots”, Klajdi Haruni i cili kishte ardhur ta mbështeste pas daljes këngëtaren.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Flori Mumajesi reagon pas situatës që i ndodhi Fifit mbrëmë në Big Brother VIP (Foto)

Published

on

Situata e mbrëmshme me Fifin, ku u alivanos brenda shtëpisë së Big Brother VIP ka ngjallur reagime të shumta në publik.

Tani ka reaguar edhe Flori Mumajesi nga “Three Dots”, pjesë e së cilit është edhe vetë këngëtarja nga Kosova.

Në një postim të bërë në Instagram, Flori Mumajesi ka publikuar njërën nga këngët e Fifit.

Continue Reading

Aktuale