Connect with us

Spektakël dhe Yje

Khloe Kardashian ‘djeg’ Instagramin me pozat e reja (FOTO)

Published

on

Motrat Kardashian, njihen për linjat e tyre trupore më të cilat marrin vëmendje pothuajse çdo herë dhe arrin edhe të komentohen.

Ajo që zë vend më shumë kur flitet për linja të theksuara është Kim Kardashian, por këtu edhe motra e saj Khloe nuk përjashtohet.

Së fundi, ka postuar në ‘Instagram‘, imazhe e veshur me fustan të bardhë e cila ka ekspozuar pasuritë trupore. Me fustanin e bardhë, Khloe ka treguar gjoksin dhe krahët në pjesën e sipërme. Po ashtu, 35 vjeçarja i ka dhënë edhe më shumë hijeshi pamjes duke venë në pah edhe këmbën e djathtë në të çarën e fustanit.

Flokët e saj bionde i ka shkurtuar, makijazhin profesional e kishte përshtatur me fustanin, buzët e lyera rozë nuk kishin se si të mos i komentoheshin. Khloe, mbathur mbante një palë sandale tejet të bukura, bizhuteritë nuk i munguan në gishtat e dorës.

Ajo kishte zgjedhur që të pozojë në një ambient të mbyllur në shtëpinë e saj, hipur mbi tavolinë kishte treguar edhe të pasmet e formësuara.

‘Jam në shtëpi’, ka shkruar në fotografi.

Ndryshe, pëlqimet dhe komentet nuk i munguan në këtë postim, edhe motra Kim, i kishte shkruar disa fjalë duke u mahnitur me dukjen e motrës së saj.

 

View this post on Instagram

 

Honey! I’m home! Beat: @styledbyhrush Hair: @cesar4styles

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

 

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Shpat Kasapi zbulon kuptimin e emrit të djalit: Pelenat s’ja ndërroj se nuk i shkon burrit

Published

on

Shpat Kasapi është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij Selvije janë bërë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Roel.

I ftuar sot në emisionin “Shqipëria Live”, Shpati ka zbuluar domethënien e emrit të djalit.

“Emrin e vendosëm të dy së bashku. Roel do të thotë gur i çmuar në anglisht dhe gjuhën franceze. Mendoj t’i dedikoj një këngë djalit, ndërkohë po punoj me dy këngë të reja.”

Ndër të tjera tha se nuk e ka problem që të kujdeset për djalin kur nuk ka mundësi partnerja, ndërsa për ndërrimin e pelenave u shpreh: “Nuk i shkon burrit tani të flasim drejt.”

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

“Na kanë bërë me faj”, Beatrix i dedikon këngë lidhjes me Donaldin (Video)

Published

on

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar projektin e ri muzikor “Faj” që duket se ia dedikon romancës së saj që lindi brenda shtëpisë së Big Brother VIP me aktorin Donald Veshaj.

“Kjo ndjenjë e jona, as mua, as ty nuk po na pyet”, thotë Beatrix Ramosaj ndërsa sugjeron që të gjithë të dëgjojnë anën e saj të historisë.

“Nga zemra ime, për të gjithë ju. Sidomos ty…”, shkruan Trixa në një postim Instastory.

Për këtë duket se i referohet të gjithë atyre që e kanë komentuar romancën e saj me Donaldin. Kujtojmë se disa ditë më parë, Beatrix Ramosaj reagoi me anë të një postimi në Instagram duke treguar se pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri ishte fokusuar tek muzika.

Ndër të tjera, ajo tregoi se kusgte nevojë edhe për pak kohë për veten. Sa i përket romancës me Donald Veshajn, Trixa tha se ai duhet të marrë fitoren e reality shoë, ndërsa për historinë e tyre, thekson se nëse ai do i zgjaste dorën për tu hedhur bashkë, do e bënte sërish./tch/

Continue Reading

Lajme

Publikojnë projektin e ri, Mozzik dhe Elvana Gjata kaluan çdo pritshmëri (VIDEO)

Published

on

By

Sikurse kishin bërë me dije mbrëmë në mesnatë Mozzik dhe Elvana kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur mes tyre. Ata janë bërë për herë të parë bashkë, por pas kimisë që kanë patur dhë që është vënë ré nga fansat, besojmë se do vijojnë me bashkëpunime të tjera.

Kjo këngë që është pjesë e albumit të ri të artistit të quajtur, “Lamboziki”. Teksti është shkruar nga vetë reperi, kurse për producimin u përkujdes Rzon së bashku me Pëllumb beats.

Kënga bën fjalë për një histori dashurie të shkurtër që ka mbaruar shumë shpejt. “S’ka s’ka më bindje, shkurt e pat kjo lidhje. Pa ty kjo ditlindje. Unë u ktheva në vendlindje!”- thuhet në refren që tashmë është hit në rrjete sociale e me siguri do na shoqërojë gjatë.

Continue Reading

Aktuale