Connect with us

Spektakël dhe Yje

Aurela Hoxha flet për buzët: Që kur hoqa mbushjen, s’po ju pëlqejnë (FOTO)

Published

on

Modelja Aurela Hoxha ka pozuar vetëm me të brendshme në ambjentet e kuzhinës, duke ndezur imagjinatën e ndjekësve të saj. Me temë Shën Valentinin, Aurela Hoxha shfaqet ndryshe. Me paruke pink dhe të brendshme rozë pastel, modelja ka ulur reçipetat, duke provokuar më shumë se kurrë.

Por, një ndjekës e ka kritikuar për flokët dhe buzët shumë të fryra. Megjithatë Aurela Hoxha i ka treguar komentuesit se mbushja e buzëve është hequr, dhe madje ndjekësve kjo gje spo ju pëlqen më.

“Me fal qe po ta them se e di qe e merr negative po shum me e mir ke qen se sa je bere😞buzet aspak bukur po ashtu dhe floket”– shkruan komentuesi në profilin e Aurela Hoxhës.

“S’ta marr fare per negative 🙂 Floket jane paruke sa per kete fushate, e cila ka ne qender te te pelqejne intimot qe une kam dizenjuar, dhe jo unë, sa per buzet , qe kur kam hequr mbushjen sju pelqen me askujt:) tjeter operacion, nuk kam, puth,”- i përgjigjet Aurela Hoxha.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

U pyet nëse do të martohej me dikë me rrogë 220 euro, habitë me përgjigjen modelja

Published

on

Besa Citaku është vajza nga Drenica e cila e përfaqësoj Kosovën në Egjipt, vitin 2021, në mesin e 77 shteteve të botës.

Ajo u pyet se nëse do të martohej me dikë që ka pagën prej 220 eurosh.

Por, ajo habiti me përgjigjen e saj të sinqertë.

Në LIBERO, ajo tha se do të ishte e mjaftueshme për të dhe se e rëndësishme për të është lumturia se sa paraja.

“Nuk është që çon peshë rroga shumë, është me rëndësi ti shpirtërisht me u ndje mirë me personin, nëse ti ndihesh e lumtur me të dhe të bën të lumtur, se besoj që kish çu peshë rroga e tij”, tha ajo./ATVLIVE/

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Pas largimit të Fifit, banorët falen brenda shtëpisë së Big Brother VIP

Published

on

Banorët falen brenda shtëpisë së Big Brother VIP, pas largimit të Fifit.

Largimi i Fifit ka mërzitur jashtë mase banorët në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ata janë shqetësuar shumë, sa që për orë të tëra nuk kanë pushuar duke qarë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

E me largimin e këngëtares nga Kosova, banorët kanë zgjedhur të falen brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Menjëherë pasi doli nga shtëpia, Fifi takoi shoqërinë e saj më të mirë, ndër ta edhe ish banorët e Big Brother, Arditin dhe Palomën.

Padyshim aty nuk mungoi as njëri nga anëtarët e grupit “Three Dots”, Klajdi Haruni i cili kishte ardhur ta mbështeste pas daljes këngëtaren.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Flori Mumajesi reagon pas situatës që i ndodhi Fifit mbrëmë në Big Brother VIP (Foto)

Published

on

Situata e mbrëmshme me Fifin, ku u alivanos brenda shtëpisë së Big Brother VIP ka ngjallur reagime të shumta në publik.

Tani ka reaguar edhe Flori Mumajesi nga “Three Dots”, pjesë e së cilit është edhe vetë këngëtarja nga Kosova.

Në një postim të bërë në Instagram, Flori Mumajesi ka publikuar njërën nga këngët e Fifit.

Continue Reading

Aktuale