Connect with us

Spektakël dhe Yje

Beyonce më e bukur se kurrë më parë (FOTO)

Published

on

Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram.

Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore.

Këngëtarja Beyonce është veshur kështu për galambrëmbjen “Shawn Carter Foundation” që mbahet sonte.

Beyonce ka marrë mijëra komente nga fansat e saj në të tria postimet në Instagram. Gjithashtu edhe pëlqimet nuk kane munguar.

Kuleta e saj “One Dollar Bill”, ra në sy dhe u komentua pozitivisht nga fansat e saj.

1020 Amplified by HTC at Barclays Center of Brooklyn
Featuring: Beyoncé
Where: New York, New York, United States
When: 20 Oct 2015
Credit: Derrick Salters/WENN.com

Continue Reading

Argëtim

Publikohen pamjet – Incident i tillë nuk kishte ndodhur kurrë më parë në Përputhen

Published

on

By

Bledi dhe Mikela janë përfshirë në një debat të fortë të shtunën e kaluar gjatë Prime-t të Për’puthen. Ndërsa Mikela ishte ulur në karrige, ai ka goditur këtë të fundit, ndërsa ishte shumë i nxehur.

Kjo ka sjellë reagimin e vajzës e cila e ka quajtur jo burrë, ndërsa vajzat dhe djemtë e kanë mbajtur. Opinionistët e kanë konsideruar një veprim të ulët atë që bëri Bledi, duke qenë se ky është një program që promovon dashurinë.Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Shpërthen në emocione strugani i Për’Puthen (Video)

Published

on

By

Shpërthen në emocione strugani i Për’Puthen (Video)

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Capital T publikon “Përjetësisht”

Published

on

By

Capital T publikon “Përjetësisht”

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, reperi i njohur i estradës solli të shtunën për fansat projektin e tij të ri muzikor.

“Përjetësisht” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ripërpunim i këngës së famshme me të njëjtin titull, të kënduar nga Ritmi i Rrugës në vitet e pas-luftës.

Kënga është ri-orkestruar nga producenti Rzon, gjersa vargjet e tekstit i ka shkruar vet Capital T.

“Përjetësisht” është vizualizuar edhe me një klip, i cili tematikë ka dashurinë e fëmijëve ndaj nënës.

Xhirimet e klipit janë kryer në Prishtinë nga produksioni Gargia Global, me regjisor Andi Deçanin.

Kjo nuk është hera e parë që Kapo sjell ripërpunimin e një kënge hit nga e kaluara, pasi një gjë të tillë e ka bërë edhe në disa projekte të tjera muzikore, të cilat kanë rezultuar të suksesshme. /Telegrafi/

Continue Reading

Aktuale