Connect with us

Spektakël dhe Yje

Roza Lati puth të ftuarin në buzë (FOTO)

Published

on

Në emisionin “Why Not”, puthjet në buzë të moderatores me të ftuarit nuk janë më dicka e re. Në puntatën e sotme, Roza Lati nuk hezitoi të puthte gazetarin Ronaldo Sharka, i cili po e komplimentonte se një fans i vërtetë.

Ronaldo Sharka: Para se ta mbyll se me kaq tërmete vërdallë, mund të dalë e të vdes, ku i dihet. Një kompliment, jo për të bërë qejfin se i kam inat këto njerëzit lajkatarë që të marrin me të mira, por goca si ty i duhen më shumë showbizit shqiptar dhe jo vetëm.

Pa komplekse, me një super guxim. Të kam ndjekur që në fillim, lija punët për të të parë.

Roza Lati: O zot është një fans i vërtetë.

Pas kësaj, moderatorja e puthi dhe Ronaldo tregoi se ishte totalisht pa skenar.

Në sezonet e kaluara, moderatorja Lati ka shkëmbyer puthje me reperin Fero.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Tayna dhe Azet publikojnë “Tequila” (Video)

Published

on

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar prej ditësh, reperët Tayna dhe Azet kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri.

“Tequila” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Muzika është punuar nga producenti Cricket, gjersa tekstin e kanë shkruar vet dyshja – secili pjesët e tyre përkatëse me ndihmë nga Endrit Mumajesi.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, i cili është tipik veror dhe i përshtatet tematikës së këngës.

Ana vizuale i është besuar produksionit Secuenca.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i dyshes pasi një vit më parë ata kishin sjell edhe një tjetër duet, të quajtur “Ti harro”.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Luana Vjollca paralajmëroi një surprizë për fansat

Published

on

Luana Vjollca mbetët njëra nga artistët më të dashura për publikun shqiptar.

Së fundmi Luana me anë të një InstaStory njoftoi fansat për një befasi.

“Nesër e kam një surprizë për ju”, ishte mbishkrimi i saj në imazh.

Më vonë këngëtarja publikoi edhe një tjetër fotografi ku shkroi ”Gjejeni”.

Se kjo surprizë lidhet me projektin e saj “Thuaje” apo ndonjë koncert, mbetët të shihet ditëve në vijim.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Çfarë ndodhi? Ledri Vula përfundon në spital

Published

on

Reperi i njohur, Ledri Vula ka përfunduar në spital. Ai duket se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore, pasi ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Ishte pikërisht partnerja e tij, Sara që ka ndarë në Instastory një foto, ku shihet Ledri teksa po merr një serum.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me reperin, por shpresojmë mos të jetë asgjë serioze.

Continue Reading

Aktuale