Connect with us

Spektakël dhe Yje

Hera e dytë / Akuzohet për ngacmim seksual, Katy Perry

Published

on

Një person tjetër ka akuzuar këngëtaren Katy Perry për ngacmim seksual.

Prezantuesja e televizionit rus, Tina Kandelaki, pretendon se anëtarja e jurisë së “American Idol” e kishte ngacmuar seksualisht duke u munduar ta puthte pa pëlqimin e saj.

Kandelaki i tha medies ruse, StarHit, se Perry iu afrua asaj, por ajo e kishte kundërshtuar, duke e nxitur të kërkonte ta puthte dikë tjetër, transmeton Koha.net.

“Një herë isha e ftuar në një festë private me Katy Perryn, ku ajo duke qenë goxha e paqëndrueshme, më zgjodhi mua si një objekt për ta manifestuar pasionin e saj”, i tha medies Kandelaki 43 vjeçare. “Arrita ta kundërshtoja, stërvitja në palestër nuk ishte e kotë dhe Katy menjëherë gjeti një viktimë të re për puthje, përqafime dhe vallëzim të ndyrë”, tha ajo, transmeton Fox News.

Kujtojmë se këngëtarja amerikane para disa javëve është përballur me një tjetër akuzë, kësaj radhe nga modeli, i cili ishte pjesë e këngës së saj, “Teenage Dream”.

Aktori 38-vjeçar, Josh Kloss, ka thënë se Katy e ngacmoi atë gjatë xhirimeve të projektit të lartpërmendur.

Ai thotë se, një ditë ajo ia kishte hequr pantallonat në sy të miqve të saj dhe se në ato momente ai ishte ndjerë mjaft i turpëruar.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Edhe boksieri Robin Krasniqi bëhet me vilë të re luksoze

Published

on

Boksieri i njohur shqiptar, Robin Krasniqi, i është bashkuar një sërë artistëve të tjerë.

Kjo pasi edhe ky i fundit ka bërë një investim të madh duke blerë një shtëpi në Makresh të Epërm.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në InstaStory.

Në po të njëjtin vend, vilë kanë blerë edhe moderatori Shpëtim Desku, reperët Ledri Vula e Capital T, këngëtari Blero Muharremi etj.

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

A thua ishte një lojë? Detaji që nxjerr zbuluar Borën dhe Donaldin (Foto)

Published

on

Të gjithë u gozhuan para ekranit mbrëmjen e djeshme për të ndjekur takimin emocionues mes Moderatores Bora Zemani dhe aktorit Doland Veshaj në Big Brother Vip.

Ndonëse nisi me një trëndafil të bardhë dhe u mbyll me një puthje të zjarrtë, përpara se të ndodhte ky moment, Donaldi shpeshherë e ka shprehur gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme se vazhdon të ketë ndjenja për Borën.

Madje nuk e kishim vënë re, por ai gjatë gjithë kësaj kohe ka mbajtur në dorë llastikun e saj të flokëve, si për ta patur gjithmonë me vete.

Me siguri keni fjetur dhe jeni zgjuar me pamjet në rrjet të puthjes së famshme të Bora Zmeanit me Donald Veshajn në “Big Brother VIP”.

Që nga faqet e “meme-ve” e deri te personazhet publik, kanë qenë të shumtë të cilët kanë komentuar këtë takim romantik. Por si e ka pritur Bora, të cilës ky takim i erdhi papritur dhe nuk kishte menduar për “pasojat”.

Moderatorja ka reaguar për herë të parë dhe duket se çdo gjë po e merr me sportivitet dhe humor, pasi ka shpëndarë meme dhe video nga më të ndryshmet. Epo puthja paska shijuar shumë e s’ka nevojë të mendojë asnjë anë negative./albeu.com/

Continue Reading

Spektakël dhe Yje

Publikohet video e sherrit në “Për’puthen”, përjashtohen dy konkurrentë

Published

on

Mbrëmë nga emisioni i “Për’puthen” u përjashtuan Hysen Ramaj dhe Bajo. Hyseni ose i njohur ndryshe Bushi ka pasur një konfrontim fizik me Brunon.

Shkak është bërë një fjalë e Brunos, ku sipas Hysenit ky i tha “E dimë shumë mirë se ç’bën ti për kamera”.

Bruno mohon që e ka thënë këtë gjë dhe kërkoi të hapeshin kamerat. Ndërkohë Hyseni i kërkoi falje publikut dhe produksionit, por jo Brunos pasi sipas tij ai mohon fjalët që ka thënë dhe nuk e meriton atë falje.

Hyseni tregoi se i kishte vënë kusht autores, Olsa Muhametit, që ose ai ose Bruno duhet të qëndronin në program. Olsa nuk e kishte pranuar këtë lloj kushti dhe i kishte thënë të largohej.Hyseni dhe vetë kishte marrë vendimin të largohej, por dhe vendimi i produksionit ishte përjashtimi i tij.

Bruno gjatë gjithë kohës ishte shumë i qetë, pavarësisht se Hyseni e kishte ofenduar dhe nga familja.

Pjesë e gjithë kësaj u bë dhe Bajo, i cili tha se Hyseni e kishte provokuar gjatë javës, por edhe u nxeh kur ai i përmendi familjen Brunos, të cilin e ka shok dhe e mbrojti. Por, që në fund edhe ai u përjashtua.

Continue Reading

Aktuale